Фото: Pixabay

Долар знову подорожчав: який курс НБУ встановив на четвер

Національний банк України знову підняв офіційний курс долара. Єдина європейська валюта також зросла у ціні.

Про це повідомила прес-служба регулятора.

Станом на четвер, 25 січня, регулятор встановив офіційний курс долара на рівні 37,52 гривні за один доларГривня послабилася на сім копійок у порівнянні з 24 січня.

Офіційний курс станом на середу становив 37,45 гривні за один долар. На готівковому ринку курс зріс на п'ять копійок — до 38,20 гривні за долар.

У четвер офіційний курс гривні до євро встановили на рівні 40,88У середу, 24 січня, офіційний курс гривні до євро становить 40,69.

Скріншот НБУ

Скріншот НБУ

Аналітики раніше зазначали, що ситуацію на валютному ринку у січні важко спрогнозувати, адже курс залежатиме від того, чи нададуть партнери макрофінансову допомогу Україні, а також від балансу попиту і пропозиції на валюту. Експерти припускають незначні коливання курсу, однак курсові межі значно не зміняться. 

Своєю чергою голова Національного банку Андрій Пишний дав українцям обіцянку забезпечувати "курсову стійкість" протягом 2024 року. 

Нагадаємо, TrueUA поговорив з експертом Економічного дискусійного клубу Олегом Пендзином, який розповів, чекати від курсу валют у перші місяці поточного року та звідки Україна братиме кошти, якщо допомога надійде пізніше.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Економіка, 25.01.2024 06:35