Драматична розв'язка матчу Англія — Швейцарія: визначився третій півфіналіст Євро-2024

У суботу, 6 липня, пройшов третій чвертьфінальний поєдинок Євро-2024. Збірна Англії у серії післяматчевих пенальті здолала Швейцарію.

Основний час 1/4 фіналу чемпіонату Європи завершився внічию — з рахунком 1:1. Відкрив рахунок у матчі Брель Емболо на 75-й хвилині, а за кілька хвилин Букайо Сака зрівняв цифри на табло.

В овертаймі командам не вдалось забити, а в серії пенальті сильнішою виявилася збірна Англії — 5:3.

Англія — Швейцарія 1:1
Голи: Сака, 80 — Емболо, 75

Команда Англії у півфіналі зіграє з тріумфатором пари Нідерланди — Туреччина. Варто зазначити, що раніше вже сформувалась одна півфінальна пара Євро: за вихід у фінал позмагається Іспанія та Франція.

Нагадаємо, що після невтішного результату збірної України на чемпіонаті Європи президент Української асоціації футболу Андрій Шевченко дав оцінку виступу нашої збірної. Він звернув увагу на соціальну місію, яку мала команда перед стартом, і як її вдалося виконати під час турніру.

Спорт, 06.07.2024 21:59