Фото ілюстративне. Джерело: УЄФА

На Євро-2024 залишилося вісім команд: хто зіграє у чвертьфіналах

Чемпіонат Європи з футболу, який приймає Німеччина, поступово підходить до завершення. З 24 команд там залишилося вісім. Вони склали чвертьфінальні пари, які боротимуться за вихід у півфінал турніру.

Таким чином Євро-2024, який проходить під егідою УЄФА, вже скоро визначить головного тріумфатора.

Спочатку Франція завдяки автоголу на 85 хвилині матчу здобула перемогу над Бельгією (1:0), згодом Португалія у серії післяматчевих пенальті здолала Словенію — основний час закінчився з рахунком 0:0, а серія післяматчевих одинадцятиметрових ударів — 3:0.

Учора збірна Нідерландів без особливих труднощів здолала Румунію (3:0), Туреччина у важкому матчі переграла Австрію (2:1).

Таким чином сформовані вже всі пари 1/4 фіналу плей-оф Євро-2024 з футболу:

• Іспанія — Німеччина (п'ятниця, 5 липня, 19:00)
  • Франція — Португалія (п'ятниця, 5 липня, 22:00)
  • Англія — Швейцарія (субота, 6 липня, 19:00)
  • Нідерланди — Туреччина (субота, 6 липня, 22:00)

Чвертьфінальні пари Євро-2024. Джерело: УЄФА

Нагадаємо, що збірна України залишилася поза плей-оф Євро-2024 за підсумками третього туру в групі Е. "Синьо-жовті" у завершальному матчі на турнірі зіграли внічию з Бельгією — 0:0. Цього не вистачило, аби продовжити участь у турнірі, адже наша команда з чотирма очками (як і всі інші учасники квартету) посіла останнє місце у групі через найгіршу різницю забитих і пропущених м’ячів.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Спорт, 03.07.2024 08:38