Франція перемогла збірну Бельгії і потрапила до чвертьфіналу Євро-2024

Збірна Франції переграла Бельгію в плей-офф чемпіонату Європи та потрапила до чвертьфіналу Євро-2024.

Про це повідомляє "Суспільне спорт".

У першому таймі жодній із команд не вдалося відкрити рахунок і він завершився нічиєю. Проте вже у другому таймі Франція вийшла вперед. Так, на 85-й хвилині, коли після удару Рандаля Коло Муані м'яч у власні ворота зрізав Ян Вертонген.

Отож матч завершився із рахунком 1:0 на користь французів. Після перемоги збірна Франції виходить до чвертьфіналу Євро-2024.

В 1/4 фіналу Франція зіграє проти переможця пари Португалія – Словенія. Наступний суперник "Ле бльо" визначиться вже сьогодні. Початок матчу між португальцями та словенцями о 22:00 за київським часом.