Дрони залетіли в Україну на кордоні з Угорщиною: у Генштабі показали, як рухався БпЛА

Дрони залетіли в Україну на кордоні з Угорщиною: у Генштабі показали, як рухався БпЛА

Генеральний штаб Збройних сил України підтвердив, що вранці 26 вересня радіолокаційними засобами в повітряному просторі над територією Закарпатської області було двічі зафіксовано проліт на різних висотах повітряного об'єкта типу дрон. Раніше про це повідомив президент Володимир Зеленський.

Про це йдеться у повідомленні в Facebook військового відомства. Там зазначили, що зазначений об’єкт двічі порушив державний кордон України зі сторони Угорщини. 

"З метою нівелювання потенційної загрози Сили оборони України здійснили патрулювання повітряного простору над Ужгородським районом розрахунком БпЛА типу "Чаклун-КМ" Сил безпілотних систем ЗС України", — пише Генштаб.

Для ілюстрації фактів порушення державного кордону Генштаб опублікував кілька візуальних прикладів фіксації зазначеного дрона.

радіолокаційними засобами в повітряному просторі над територією Закарпатської області було двічі зафіксовано проліт на різних висотах повітряного об'єкта типу дрон

Нагадаємо, 26 вересня президент Володимир Зеленський заявив, що нещодавно з боку Угорщини в український повітряний простір залітали невідомі дрони-розвідники. 

Згодом міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто відкинув інформацію про можливе вторгнення угорських дронів в Україну. Він у хамовитій манері заявив, що президент України "бачить привидів".

Вже під час вечірнього звернення 26 вересня Володимир Зеленський запевнив, що українські військові реагуватимуть на випадки, коли неподалік від державного кордону з Угорщиною знову зафіксують безпілотники.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама