1 197 день війни
Особовий склад
991 820
Танки
10 884
Артилерія
28 711
Літаки
413
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 176
Крилаті ракети
3 271
Гелікоптери
336
БпЛА
38 924
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Евакуювали усіх цивільних громадян: у Запорізькій ОВА зробили заяву щодо звільнення Роботиного
Фото: Генштаб ЗСУ

Евакуювали усіх цивільних громадян: у Запорізькій ОВА зробили заяву щодо звільнення Роботиного

Влада Запорізької області евакуювала усіх цивільних громадян зі звільненого села Роботине, що на Запоріжжі. До окупації у селі проживали майже 500 людей.

Про це в ефірі телемарафону повідомив перший заступник глави Запорізької ОВА Руслан Мовчан.

"На сьогодні Роботине повністю звільнене. Проведена повна евакуація місцевих жителів з села Роботине. На сьогодні цивільне населення повністю евакуйоване", — йдеться у повідомленні.

Мовчан наголосив, що до окупації у селі проживали майже 500 людей. Коли ж населений пункт був захоплений росіянами, там проживало близько 10 осіб. Село зазнало значних руйнувань.

Нагадаємо, за даними Генштабу ЗСУ, військові Збройних сил України мають успіх поблизу Вербового на Мелітопольському напрямку. Крім того, на Бахмутському напрямку українські бійці продовжують вести наступальні дії південніше міста Бахмут, закріплюються на досягнутих рубежах.

Додамо, раніше заступниця міністра оборони Ганна Маляр заявила, що українські військовослужбовці звільнили Роботине у Запорізькій області та продовжують просуватися далі. Посадовиця наголосила, що українські війська рухаються південно-східніше від Роботиного.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама