
У неділю, 15 березня, в усіх регіонах України будуть застосовуватись графіки обмеження потужності. Вони діятимуть для промислових споживачів.
Про це повідомила прес-служба "Укренерго". За даними енергетиків, обмеження діятимуть з 17:00 до 23:00.
Причина запровадження обмежень — наслідки російських ракетно-дронових атак на енергосистему. У компанії також радять перенести активне енергоспоживання на денний час — з 11:00 до 16:00.
"Ситуація в енергосистемі може змінитись. Стежте за повідомленнями на офіційних сторінках обленерго у вашому регіоні. Будь ласка, не вмикайте у вечірні години кілька потужних електроприладів одночасно!" — додали в "Укренерго".
Нещодавно генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко назвав будівництво об'єктів розподіленої генерації найбільш стійким і стабільним рішенням для енергетичної безпеки України. Паралельно з відновленням ТЕС компанія готує масштабний проєкт вітроелектростанції, яка має стати найбільшою в Європі.
Нагадаємо, 5 березня відбулася нарада у спеціальному форматі за участі представників Кабінету міністрів, Верховної Ради й Офісу президента. За словами Володимира Зеленського, під час засідання підсумували роботу уряду протягом осені та зими, а також окреслили завдання на період весни-літа.
Додамо, 3 березня Рада національної безпеки і оборони затвердила плани стійкості для всіх регіонів. Винятком є лише столиця. Як уточнив президент Володимир Зеленський, наразі столиці надали додатковий час на підготовку відповідних змістовних документів, адже "сьогодні Київ був не готовий — як і на цю зиму". Відтак, до наступної зими столиця має встигнути підготуватись і виконати кожне завдання.