Підтримати проект
Громади, у яких немає ЦНАП, матимуть пріоритет на отримання субвенції у 2022 році
Суспільство, 20.01.2022 16:18

Цього року на розвиток мережі ЦНАП виділено 231 млн грн субвенції. Громади, де проживають понад 10 тисяч людей і відсутній ЦНАП, отримають субвенцію у першу чергу. Уряд затвердив відповідне рішення. 

Повідомляє TrueUA, з посиланням на Мінцифри.

«Протягом першого року надання субвенції на розвиток мережі ЦНАП ми помітили низку процесів, які можна оптимізувати для ефективного та справедливого розподілу коштів у наступних бюджетних періодах. Завдяки цим змінам за ініціативи Мінцифри держава насамперед надасть фінансову підтримку тим громадам, де наразі відсутні ЦНАП, що дасть змогу їхнім мешканцям вперше отримати доступ до якісного державного сервісу вже до кінця цього року», — зазначила заступниця Міністра цифрової трансформації Людмила Рабчинська. 

За кошти субвенції громади зможуть побудувати або відремонтувати приміщення для Центрів, закупити нові меблі та обладнання, що забезпечить комфортні та доступні адмінпослуги кожному українцю.

Ознайомитися з оновленими рекомендаціями щодо подання клопотань у 2022 році можна наплатформі Дія.Центрів. Клопотання прийматимуть до 1 березня 2022 року на офіційну е-пошту Мінцифри.

Фото з мережі інтернет.

Також читайте: За 2021 рік українці скористалися е-підписом та е-печаткою 8,7 млрд разів

Суспільство, 20.01.2022 16:18