Українські воїни завдали удару по тренувальному полігону російських загарбників у Херсонській області. У підсумку Силам оборони вдалось ліквідувати близько 30 рашистів.
Відповідне відео у Telegram-каналі опублікував 14-й окремий полк безпілотних авіаційних комплексів.
"Помста настигла росіян. Оператори 14-го окремого полку БпАК виявили та у взаємодії з ОСУВ "Таврія" уразили скупчення ворожої піхоти на одному з тренувальних полігонів росіян на Херсонському напрямку", — йдеться у повідомленні військових.
Там також уточнили, що ураження було завдано касетними боєприпасами.
Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 04.03.25 орієнтовно склали:
Раніше повідомлялось, що 3 березня українські Повітряні сили завдали високоточного удару по пункту управління 98-ї гвардійської повітряно-десантної дивізії російської армії в населеному пункті Манжиків кут на тимчасово окупованій території Донецької області.
Нагадаємо, нещодавно речник угруповання Віктор Трегубов заявляв, що тиск окупаційних військ у зоні відповідальності Оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" у перші дні березня дещо знизився. Це може бути пов'язано з великими втратами ворога.