1 255 день війни
Особовий склад
1 054 200
Танки
11 068
Артилерія
30 944
Літаки
421
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 203
Крилаті ракети
3 551
Гелікоптери
340
БпЛА
49 057
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Любов у соцмережі: на Львівщини шахрайка виманила у військового майже мільйон гривень (фото)
Фото ілюстративне. Джерело: "Детектор медіа"

Любов у соцмережі: на Львівщини шахрайка виманила у військового майже мільйон гривень (фото)

У Львівській області 39-річна жінка шляхом обману виманила у військовослужбовця майже мільйон гривень.

Про це повідомила прес-служба поліції Львівської області.

За даними правоохоронців, фігурантка створила в одній із соціальних мереж фейкову сторінку, і надалі, видаючи себе за іншу особу та публікуючи фото іншої жінки, познайомилась з військовослужбовцем — 21-річним мешканцем Одеси. 

Під час листування "закохана" створила у чоловіка ілюзію близьких стосунків. Жінка почала періодично звертатись до нього з проханнями переказати на її банківський рахунок кошти, які їй нібито були потрібні на похорон брата та на лікування фейкових травм, які вона "отримала" під час вигаданої ДТП. 

"У такий спосіб жінка одержала від потерпілого грошових коштів на загальну суму майже 130 тисяч гривень", — зауважили в поліції.

Проте на цьому шахрайка не зупинилася. З часом її "апетити" зростали, та вона попросила військовослужбовця передати їй банківську картку, щоб вона могла придбати будинок, у якому вони надалі могли б жити разом. 

"Отримавши картку, жінка зняла з рахунку майже 800 тисяч гривень. Усі ці кошти вона привласнила та витратила на власний розсуд", — поінформували правоохоронці.

шахрайка обдурила військового

Зловмисниці повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень — "Викрадення, привласнення, вимагання документів, штампів, печаток, заволодіння ними шляхом шахрайства чи зловживання службовим становищем або їх пошкодження". Жінці загрожує позбавлення волі на строк до восьми років. Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, раніше правоохоронці затримали 38-річного мешканця Києва, який "гарантував" чоловіку, що працевлаштує його у Головне управління розвідки Міністерства оборони України за п’ять тисяч доларів.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама