1 153 день війни
Особовий склад
941 770
Танки
10 679
Артилерія
26 659
Літаки
370
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 139
Крилаті ракети
3 148
Гелікоптери
335
БпЛА
33 270
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,37
41,6
44,61
45
Місто на Донеччині залишилось повністю без електропостачання
Фото із соцмереж

Місто на Донеччині залишилось повністю без електропостачання

Станом на суботу, 28 грудня, місто Покровськ Донецької області повністю знеструмлене. Наразі енергетики з'ясовують причину.

Про це у Telegram-каналі повідомила Покровська міська військова адміністрація.

"Весь Покровськ аварійно знеструмлений. Енергетики з’ясовують причину зникнення електрики", — йдеться у повідомленні влади.

У МВА також зазначили, що час відновлення електропостачання наразі невідомий. 

Як повідомляв раніше ДТЕК, 28 грудня у Києві та області встановлено обмеження на електропостачання. Лімітування електроенергії відбудуться відповідно до затверджених графіків з 15:00 до 17:00. 

Раніше директор Центру досліджень енергетики Олександр Харченко заявив, що цієї зими в Україні ризик масштабного блекауту є низьким. За умови ускладнення погодних умов або нових атак на енергосистему час відключень світла може становити від 12 до 16 годин.

Нагадаємо, радник премʼєр-міністра, член наглядової ради "Укренерго" Юрій Бойко повідомив, що головною метою країни-агресорки під час масованого обстрілу 13 грудня було розʼєднання енергосистеми України та Європи.

Своєю чергою прем'єр-міністр Великої Британії Кір Стармер оголосив 17 грудня, що його країна виділила 35 мільйонів фунтів стерлінгів як екстрену допомогу Україні для відновлення її енергосистеми та підтримки найбільш уразливих верств населення під час третьої воєнної зими.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама