1 234 день війни
Особовий склад
1 031 620
Танки
11 013
Артилерія
30 163
Літаки
421
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 193
Крилаті ракети
3 459
Гелікоптери
340
БпЛА
45 003
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Москву атакували невідомі безпілотники: мер російської столиці заявив про збиття декількох дронів (відео)
Фото ілюстративне. Джерело: "Мілітарний"

Москву атакували невідомі безпілотники: мер російської столиці заявив про збиття декількох дронів (відео)

У четвер, 10 липня, впродовж дня невідомі дрони атакували Москву. Присутність безпілотників навколо столиці Росії "перевантажили" місцеву протиповітряну оборону.

Інформацію про атаку дронів підтвердив мер Москви Сергій Собянін, який опублікував у своїх соціальних мережах одразу декілька дописів із цього приводу.

Приблизно о 15:40 він написав, що протиповітряна оборона нібито збила дрон, який летів на Москву. На місці падіння уламків працювали рятувальники.

Трохи згодом мер Москви відзвітував про "збиття ще двох дронів", які теж прямували в бік Москви.

Детальніших подробиць Сергій Собянін не розкрив. Однак місцеві пабліки поінформували, що ППО навколо Москви сьогодні мали чимало роботи, оскільки дрони летіли з декількох боків.

Очевидці стверджують, що безпілотників у цьому регіоні Росії зафіксували не так багато, однак через хаотичний підліт до столиці вони створили певні проблеми для протиповітряної оборони.

До речі, 7 липня стало відомо, що українські воїни вдарили по "Червонозаводському хімічному заводу", який розташований під Москвою. Це підприємство, зокрема, виробляє термобаричні бойові частини для "шахедів", якими росіяни регулярно атакують Україну.

Нагадаємо, що в ніч на 9 липня дрони масовано атакували дев'ять регіонів Російської Федерації. Декілька безпілотників також рухалися в бік Москви.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама