1 147 день війни
Особовий склад
935 160
Танки
10 629
Артилерія
26 290
Літаки
370
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 132
Крилаті ракети
3 145
Гелікоптери
335
БпЛА
32 691
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,37
41,6
44,61
45
На чеській залізниці сталася аварія: УЗ попередила про зміни у маршруті поїзда між Прагою та Чопом
Фото: "Укрзалізниця"

На чеській залізниці сталася аварія: УЗ попередила про зміни у маршруті поїзда між Прагою та Чопом

У понеділок, 14 квітня, на чеській залізниці сталася аварія. Через це поїзд, який прямує з Праги до Чопа буде курсувати за зміненим маршрутом.

Про це повідомила "Укрзалізниця".

"Через аварію на чеській залізниці будуть зміни в маршрутах курсування між Прагою та Чопом для пасажирів, що прямують з/до України в поточну добу поїздами №122/123 Прага — Чоп — Прага чеського перевізника RegioJet", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що сьогодні цей поїзд курсуватиме тільки до/з станції Кошице (Словаччина), відповідно, пасажири, які прямують цим рейсом до України:

  • мають по станції Кошице пересісти в поїзд №964 Братислава — Чоп, який відправлятиметься з Кошице о 17:46 та прибуватиме в Чоп о 21:41.
  • пасажири, які далі з Чопа планували пересідати на інші поїзди Укрзалізниці, можуть сісти зі своїм поточним квитком на поїзд №750 Чоп — Київ, який відправиться о 5:20 з Чопа — в поїзді для них будуть заброньовані окремі місця, а на вокзалі — місця очікування.

Водночас пасажири, які планували їхати поїздом №123 Чоп — Прага, прямуватимуть також з пересадкою за наступною схемою:

  • по станції Чоп треба сісти в додатковий дизель-поїзд, який словацька залізниця доєднає до поїзда №965 Чоп — Кошице. Відправлення з Чопа о 21:06, прибуття у Кошице о 22:50.
  • по станції Кошице пасажири зможуть пересісти у свій поїзд №123 (Чоп) - Кошице — Прага і прямувати далі встановленим маршрутом.

"Додатково інформуємо, що на відправку зі Львова буде на 1 годину затриманий поїзд "Січеслав" №80/79 Львів — Дніпро через очікування групи дітей з Любляни, чий автобус зламався на кордоні. До кінцевої станції поїзд прибуде за графіком", — додали в УЗ.

Нагадаємо, "Укрзалізниця" призначила додаткові рейси поїзда №117/118 Київ — Вінниця — Жмеринка. Вони курсуватимуть 21 квітня.

Також на період великодніх свят "Укрзалізниця" призначила додатковий швидкий фірмовий поїзд №265/266 Київ — Одеса — Київ. Він курсуватиме 18 та 21 квітня.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама