1 141 день війни
Особовий склад
927 580
Танки
10 576
Артилерія
25 912
Літаки
370
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 127
Крилаті ракети
3 123
Гелікоптери
335
БпЛА
31 973
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,37
41,6
44,61
45
На Київщині масажист зґвалтував 15-річного хлопця із вадами здоров'я (фото, відео)
Фото: Поліція Київщини

На Київщині масажист зґвалтував 15-річного хлопця із вадами здоров'я (фото, відео)

12:30 - 30.06.2023

У Броварах 46-річний чоловік на території оздоровчо-реабілітаційного центру вчинив сексуальне насильство відносно 15-річного хлопчика. Його затримали й помістили під варту.

Про це повідомили в прес-службі Поліції Київської області.

Про інцидент правоохоронцям повідомила матір, яка дізналася про це від сина. Правоохоронці встановили, що підліток через певні вади зі здоров'ям тривалий час відвідував процедуру масажу. Під час чергового сеансу, на який неповнолітній прийшов сам, зловмисник і вчинив наругу.

"Ґвалтівник скористався безпорадним станом дитини та з метою задоволення своєї статевої пристрасті здійснив дії сексуального характеру", — повідомив очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов.

Поліцейські затримали зловмисника та помістили до ізолятора тимчасового тримання. Слідчі повідомили фігуранту про підозру за фактом зґвалтування неповнолітньої особи [ч. 3 ст. 152 ККУ]. Йому загрожує до 12 років позбавлення волі.

Нагадаємо, у Києві правоохоронці затримали чоловіка, який розбещував та вчиняв розпусні дії відносно неповнолітніх. Жертвами злочинця були двоє 15-річних хлопців.

Також ми повідомляли, що киянин вчиняв злочини проти дітей — розбещував їх та продавав порнографічні матеріали за кордон. Жертвами злочинця стали понад 200 малолітніх та неповнолітніх дівчат.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама