На Київщині понад 10 тисяч людей залишилися без світла: що сталося
Фото: ДТЕК

На Київщині понад 10 тисяч людей залишилися без світла: що сталося

На Київщині через негоду без світла залишаються понад 10 тисяч абонентів. Ремонтні роботи тривають.

Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Микола Калашник. За його словами, наразі енергетики працюють над відновленням семи ліній 10 кВ. Без електропостачання залишається близько 11 тисяч абонентів.

Найбільше аварійних відключень у Бориспільському районі. Водночас уже вдалося відновити роботу 39 ліній 6-10кВ, повернути світло в 48 тисяч осель в області.

"Крім того, енергетики усувають локальні пошкодження на мережах, що живлять оселі. Будьте обережні під час негод, дотримуйтесь правил безпеки та тримайтесь подалі від ліній електропередачі у разі їх обриву", — наголосив посадовець.

Варто зауважити, що, згідно з прогнозами синоптиків, сьогодні буде хмарно з проясненнями. У західних областях очікуються короткочасні дощі, грози. У Карпатах подекуди пройде значний дощ. Температура повітря буде +21…+26°C, у південних областях пригріє до +29°C, на Заході країни прогнозують +18…+23°C.

Нагадаємо, 8 вересня в Києві випала сильна злива. Внаслідок цього вулиці міста суттєво підтопило. У деяких місцях зафіксовано критично високий рівень води.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама