1 225 день війни
Особовий склад
1 022 090
Танки
10 985
Артилерія
29 794
Літаки
420
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 191
Крилаті ракети
3 436
Гелікоптери
340
БпЛА
43 013
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
На Лівому березі Києва через прорив трубопроводу призупинили рух трамваїв: під коліями утворилась вирва
Фото: Telegram-канал КМДА

На Лівому березі Києва через прорив трубопроводу призупинили рух трамваїв: під коліями утворилась вирва

У понеділок, 5 травня, у Дніпровському районі Києва частково зупинили рух трамваїв. Причиною є прорив трубопроводу на розі вулиць Остафія Дашкевича та Чорних Запорожців.

Як повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації, йдеться про трамваї № 22, 27, 28, 33, 35.

"На розі вулиць Чорних Запорожців і Остафія Дашкевича сталося пошкодження трубопроводу холодного водопостачання. Унаслідок чого під трамвайними коліями утворилась вирва", — зазначили у КМДА.

Наразі на місці інциденту працюють аварійні бригади "Київводоканалу". 

Раніше, а саме 3 травня, у Києві на Дарницькому мосту сталася дорожньо-транспортна пригода за участі легковика. Внаслідок аварії постраждав 18-річний водій та 16-річний пасажир.

За попередніми даними, водій Toyota, рухаючись у напрямку вулиці Набережно-Хрещатицької, не впоравшись з керуванням, виїхав за межі проїжджої частини та здійснив наїзд на металевий відбійник, в результаті чого автомобіль перекинувся.

"Внаслідок аварії 18-річний водій отримав тяжкі травми, серед яких — ампутація обох нижніх кінцівок. Його та 16-річного пасажира, який також перебував без свідомості, доставили до медичних закладів для надання екстреної допомоги", — наголосили у поліції.

Нагадаємо,  4 травня на ділянці будівництва метро на Виноградар у Києві стався прорив водопровідної труби. Внаслідок цього там виникнуло масштабне підтоплення.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама