На Львівщині після російської атаки без газу лишилися сотні абонентів, — Садовий
Фото: Pixabay

На Львівщині після російської атаки без газу лишилися сотні абонентів, — Садовий

У п'ятницю, 9 січня, у Львівському районі після нічної російської атаки сотні абонентів залишилися без газопостачання. Відновлювальні роботи тривають.

Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий. За його словами, під час обстрілу у селищі Рудно Львівської громади спрацювала автоматична система безпеки газу.

Відтак, з міркувань безпеки газопостачання тимчасово припинене для 376 абонентів на кількох вулицях.

"Це не аварія в мережі захист спрацював через ударну хвилю. Фахівці вже працюють на місці, перевіряють обладнання. Після цього газ подадуть. Дякую мешканцям за розуміння. Безпека перш за все", додав Садовий.

Зазначимо, пізно ввечері 8 січня у Львові та Львівській області пролунала серія потужних вибухів. Відлуння чули й мешканці сусідніх регіонів — Рівненщини та Тернопільщини. На той час по всій країні було оголошено загрозу застосування дальнього балістичного озброєння. 

Одразу після вибухів мер Львова Андрій Садовий повідомив, що місцева влада працює з усіма службами. Чи було здійсненно удар саме "Орєшніком", за словами Садового, поки невідомо, а всю інформацію нададуть військові. Начальник обласної військової адміністрації Максим Козицький поінформував, що на Львівщині атаки зазнав обʼєкт критичної інфраструктури.

Нагадаємо, вночі 9 січня російські окупанти масовано атакували столицю України. Внаслідок ворожих ударів четверо людей загинули та десятки постраждали.  До того ж в частині районів Києва виникли перебої з теплопостачанням і гарячою водою.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама