
Поблизу українсько-молдавського кордону в Роздільнянському районі на Одещині група українців на автомобілі намагалася незаконно виїхати з країни, але потрапила у дорожньо-транспортну пригоду.
Про це повідомила Державна прикордонна служба України. Зазначається, що утікачі, побачивши прикордонників, пришвидшили рух автівки. Проте водій не впорався із керуванням та злетів у кювет. Автівка перевернулася.
У салоні іномарки, окрім водія, перебувало ще шестеро чоловіків. Всі вони отримали травми різної складності.
"Потерпілим прикордонники одразу надали первинну домедичну допомогу й викликали карету швидкої та поліцію", — йдеться у повідомленні.
Як з'ясувалося, чоловіка хотіли потрапити до сусідньої Молдови і звернулися за допомогою до адміністратора одного з Telegram-каналів. Не маючи жодних гарантій успішного переправлення, чоловіки наперед сплатили завдаток у понад 25 тисяч доларів США на криптогаманець ділка.
Так, за вказану суму організатор надав їм автівку, яка знаходилась у визначеному місці збору порушників. На позашляховик румунської реєстрації ділки встановили українські номери від іншого авто й намагалися прорватися через кордон.
"За спробу незаконного перетинання державного кордону відносно порушників складено протоколи про вчинення ними адмінправопорушення, відповідальність за яке передбачена ст. 204-1 КУпАП. Справи скеровано до суду", — долали у ДПСУ.
Нагадаємо, у ніч на 19 жовтня у Київській області сталася трагедія. Місцевий мешканець на автомобілі наїхав на електроопору. Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди загинув 16-річний пасажир.
Також 17 жовтня у Києві зіткнулися легковий автомобіль та вантажівка. Внаслідок удару один з транспортних засобів відкинуло на тротуар, де стояли пішоходи.