У Рівненській області чоловік закинув на повір'я свого сусіда гранату після конфлікту. Порушнику обрано запобіжний захід.
Про це повідомило Головне управління Національної поліції у Рівненській області.
За даними правоохоронців, інцидент стався 14 грудня у селі Берестовець. Зокрема, як встановило слідство, в одному із будинків відпочивала компанія. Близько 21:30 між двома чоловіками виник конфлікт, врегульовувати який обоє вийшли на подвір'я.
"Розмова переросла у бійку, втім швидко закінчилась. Один із учасників повернувся до оселі, а 28-річний в цей час кинув у бік сусідського господарства гранату", — йдеться у повідомленні.
Внаслідок вибуху ніхто не постраждав, однак пошкоджено паркан 49-річної місцевої жительки. Вибухотехніки вилучили уламки гранати "Ф-1". Походження гранати встановлюється.
Слідчі затримали зловмисника. Він розповів правоохоронцям, що хотів лише пожартувати над сусідом. Проте 17 грудня суд обрав чоловіку запобіжний захід у виді цілодобового домашнього арешту. Йому загрожує від трьох до восьми років позбавлення волі.
Нагадаємо, 29 листопада на Закарпатті сталася трагедія. Через вибух гранати в будинку, де розпивали спиртні напої, загинули троє людей, підліток залишився сиротою.