Фото: Мустафа Найєм\Facebook

Найєм написав заяву про звільнення після скандалу з відрядженням, — ЗМІ

Очільник Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури Мустафа Найєм написав заяву про звільнення. Це сталося після скандалу із відрядженням.

Про це повідомляє видання "NV Бізнес" з посиланням на власні джерела.

За даними видання, заяви про звільнення написали також Андрій Івко, перший заступник Голови Агентства відновлення та Валерія Іванова, заступник Голови Агентства відновлення.

Журналісти наголосили, що таке рішення Найєм ухвалив після скандалу із зірваним відрядженням Найєма до Берліна на міжнародну конференцію URC-2024 11−12 червня.

Що відомо про зірване відрядження Найєма

У неділю, 9 червня, аналітики видання Bloomberg заяивли, що голова Державного агентства відновлення й інфраструктурних проектів Мустафа Найєм пропустить цьогорічну презентаційну конференцію для донорів. Це відбудеться через внутрішньополітичні суперечки та може створити враження, що нібито відновлення не є пріоритетом для Києва.

Наголошувалося, що прем'єр-міністр Денис Шмигаль заблокував участь Найєма. 

Водночас редакція zn.ua отримала документ, що підтверджує відмову Шмигаля голові Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури у відрядженні до Берліна.

Сам Найєм повідомив, що планував взяти участь у панельних дискусіях, а також у зустрічі, організованій PricewaterhouseCoopers LLP з більш ніж 100 німецькими компаніями, щоб обговорити перспективи, виклики та прозорість відбудови України.

Нагадаємо, що 11 квітня Верховна Рада викликала до сесійної зали парламенту на той момент міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександра Кубракова, а також голову Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури Мустафу Найєма.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Політика, 10.06.2024 11:54