Нацгвардієць, який розстріляв поліцейських та двох жінок, отримав вирок: що вирішив суд
Фото: zp.tax.gov.ua

Нацгвардієць, який розстріляв поліцейських та двох жінок, отримав вирок: що вирішив суд

Індустріальний районний суд Дніпра визнав винним військовослужбовця Національної гвардії у вбивстві чотирьох людей у місті Лиман Донецької області. Йому призначено покарання у вигляді довічного позбавлення волі.

Про це повідомила прес-служба Державного бюро розслідувань.

Що відомо про злочин

За даними слідства, наприкінці січня 2024 року мешканка Лимана повідомила поліцію про конфлікт із військовим, який проник на її подвір’я, стукав у вікна та намагався потрапити до будинку. На виклик прибула слідчо-оперативна група.

Проте згодом правоохоронці перестали виходити на зв’язок, і на місце направили інший наряд. Поліцейські виявили застреленими двох своїх колег та пошкоджений службовий автомобіль. На подвір’ї також лежали тіла двох жінок — пенсіонерки та її доньки.

Слідчі встановили, що між військовим та місцевою мешканкою періодично виникали конфлікти. Коли приїхала слідчо-оперативна група, фігурант розстріляв поліцейських, заволодів їхньою табельною зброєю, а потім убив жінку та її матір, які стали свідками злочину. Злочинця затримали по гарячих слідах.

"Суд визнав військовослужбовця винним у незаконному проникненні до житла, хуліганстві, умисному вбивстві правоохоронців під час виконання службових обов’язків, умисному вбивстві двох осіб, убивстві з метою приховати інший злочин, заволодінні та незаконному зберіганні вогнепальної зброї (ч. 1 ст. 162, ч. 4 ст. 296, ст. 348, п. 1 ч. 2 ст. 115, п.п. 1, 9, 13 ч. 2 ст. 115, ч. 1 ст. 262, ч. 1 ст. 263 КК України)", — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у місті Біла Церква Київської області 25-річний чоловік жорстоко вбив рідну неповнолітню сестру. Йому загрожує до 15 років позбавлення волі. Слідчі повідомили затриманому про підозру за фактом умисного вбивства.

Також нещодавно у Київській області затримали 45-річного чоловіка, якого підозрюють у вбивстві рідної матері. За даними поліції, син жорстоко побив 79-річну жінку під час сварки.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама