Демократка Камала Гарріс має незначну перевагу над республіканцем Дональдом Трампом у ключових "блакитних" штатах. Однак усі результати опитування перед президентськими виборами у Сполучених Штатах Америки тримаються в межах статистичної похибки.
Про це свідчать дані останніх опитувань. Зокрема, нове опитування Fox News показує, що Гарріс має у Мічигані 48% підтримки серед вірогідних виборців у той час, як Дональд Трамп — 46%.
Опитування проводили з 24-28 жовтня, опитали 1 275 зареєстрованих виборців штату Мічиган. Статистична похибка вибірки 2,5%.
Джерело: Fox News
Опитування Marist Poll, яке оприлюднили в п'ятницю, 1 листопада, показало, що Гарріс лідирує над Трампом на 3% в Мічигані та на 2% в Пенсільванії та Вісконсині. Порівняно з опитуванням у вересні перевага Гарріс у Пенсильванії та Вісконсині зросла, водночас в Мічигані — зменшилася. Однак усі ці результати теж у межах статистичної похибки.
У Мічигані Гарріс випереджає Трампа з 51% проти 48%. Також вона лідирує в Пенсільванії з 50%, де Трамп набирає — 48%. У вересні обидва кандидати мали в цьому штаті по 49%. Кандидатка від демократів також лідирує з 50% проти 48% Трампа у Вісконсині.
Опитування проводили з 27 по 30 жовтня серед 1 214 вірогідних виборців у Мічигані, 1 400 — у Пенсільванії та 1 330 — у Вісконсині.
Опитування від CNN теж свідчить про те, що у штаті Мічиган та Вісконсині Гарріс має перевагу над Трампом. У штаті Мічиган Гарріс серед вірогідних виборців випереджає Трампа з 48% проти 43%. Також кандидатка від демократів має перевагу над Трампом у Вісконсині — 51% проти 45%. Водночас у Пенсильванії обидва кандидати набрали 48%.
Опитування проводили з 23 по 28 жовтня, опитали 726 виборців у Мічигані, 819 у Пенсільванії та 736 у Вісконсині. Статистична похибка у Мічигані та Пенсильванії становить приблизно 4,7%, у Вісконсині — 4,8%.
Нагадаємо, сьогодні державний секретар штату Джорджія Бред Раффенспергер заявив, що відеоролик, на якому нібито мігрант із Гаїті розповідає, як він зумів декілька разів проголосувати на президентських виборах у США, є російською дезінформацією.
Підписуйтеся на нас в Telegram , щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими