Підтримати проект
Німеччина інвестує 10 мільйонів доларів у розвиток малого бізнесу в Україні
14 СЕРПНЯ 2017 14:57

 

Німецьке товариство інвестицій та розвитку (DEG) внесе 10 мільйонів доларів до інвестиційного фонду для малих і середніх підприємств України. Повідомляє TrueUA з посиланням на DW  

Це має полегшити їм доступ до довгострокового фінансування.   

Німецьке товариство інвестицій та розвитку (DEG) внесе 10 мільйонів доларів США до інвестиційного фонду для малих і середніх підприємств України, повідомило посольство Німеччини в Україні у понеділок, 14 серпня.   

Фонд Emerging Europe Growth Fund III (EEGF III) допоможе малому та середньому бізнесу в Україні отримати доступ до довгострокового фінансування, підкреслили у прес-службі посольства ФРН.   

У дипломатичному представництві розповіли, що фонд інвестує в орієнтовані на експорт галузі промисловості, зокрема, в ІТ, легку та харчову промисловість, а також підприємства електронної торгівлі та охорони здоров'я.   

«Цією участю Німеччина зміцнює свою позицію як однієї з найважливіших країн походження іноземних інвестицій в українську економіку. Участь Німеччини є сигналом для інших приватних та інституціональних інвесторів», - йдеться у повідомленні посольства.  

Фінансований фонд EEGF III орієнтується на малі та середні підприємства, які потребують капіталу для власного зростання.   

Очікується, що така фінансова підтримка сприятиме створенню нових робочих місць.  

Німецькі дипломати додали, що є намір збільшити капітал фонду Emerging Europe Growth Fund III (EEGF III) до150 мільйонів доларів.

 

Економіка, 14.08.2017 14:57