Одна з трас на Харківщині стала особливо небезпечною: у владі застерегли водіїв (відео)
Фото ілюстративне. Джерело: Facebook Служби відновлення та розвитку інфраструктури в Харківській області

Одна з трас на Харківщині стала особливо небезпечною: у владі застерегли водіїв (відео)

У зв’язку з тим, що рашисти активізували застосування ударних FPV-дронів на ділянці траси М-03 Ізюм — Слов'янськ у Харківській області, водіїв просять користуватися альтернативними маршрутами.

Про це повідомили у Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області.

"Увага! Небезпека на трасі М-03: уникайте ділянки Ізюм — Слов’янськ через загрозу дронів", — ідеться в повідомленні.

У Службі пояснили, що у зв’язку з активізацією бойових дій на Лиманському напрямку противник масово застосовує ударні FPV-дрони для ураження як військової, так і цивільної техніки.

При цьому поточна ситуація свідчить, що особливо небезпечною залишається ділянка траси М-03 від Ізюма до Слов’янська.

"Шановні водії! Закликаємо вас під час планування поїздок враховувати ситуацію та, за можливості, уникати руху зазначеною ділянкою", — акцентували у Службі відновлення та розвитку інфраструктури в Харківській області.

Там порекомендували для безпеки користуватися альтернативними маршрутами у напрямку Слов’янська.

"Пам’ятайте: дотримання цих порад допоможе зберегти ваше життя та здоров’я", — підсумували в повідомленні.

Раніше речник ОСУВ "Дніпро" Олексій Бєльський розповідав, що російські війська намагаються встановити вогневий контроль над північними околицями Слов’янська Донецької області та шляхами підходу до нього. За його словами, російські війська намагаються обійти Лиман з різних напрямків, щоб надалі просунутися у бік Слов’янська.

Нагадаємо, що 2 вересня російські окупанти поцілили FPV-дроном по цивільному автобусу в Костянтинівці Донецької області. Тоді постраждали троє людей.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама