1 134 день війни
Особовий склад
918 180
Танки
10 515
Артилерія
25 576
Літаки
370
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 123
Крилаті ракети
3 123
Гелікоптери
335
БпЛА
31 505
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,37
41,6
44,61
45
Окупанти влучили у друкарню видавництва Vivat у Харкові: є жертви та поранені
Фото: Харківська ОВА

Окупанти влучили у друкарню видавництва Vivat у Харкові: є жертви та поранені

У четвер, 23 травня, російські окупанти під час масованого ракетного удару по Харкову влучили в друкарню видавництва Vivat. Внаслідок ворожої атаки є загиблі та поранені.

Про це повідомили на офіційній сторінці видавництва.

"Сьогодні ворог завдав удару по типографії "Фактор-друк" у Харкові. Є загиблі та поранені. Важко про це писати без сліз. Співчуття рідним і близьким загиблих", — йдеться у повідомленні.

Що відомо про видавництво Vivat

Фактор-друк — це типографія, яка належить до групи компаній "Фактор". Видавництво Vivat і книгарні Vivat — також входять до холдингу. Це один з найбільших типографських комплексів повного циклу у Європі, тож друкуються там не лише книжки видавництва Vivat, а й практично усіх українських видавництв.

Обстріл Харкова 23 травня: деталі

У четвер, 23 травня, російські терористи жорстоко обстріляли Харків і область. Рашисти влучили по транспортній інфраструктурі й одному з підрозділів комунального підприємства. Також окупанти вдарили по Золочеву, що на Харківщині. Загалом було приблизно 10 вибухів. 

За оновленими даними, внаслідок атаки семеро людей загинули, щонайменше 19 отримали поранення різного ступеня.

Нагадаємо, 22 травня внаслідок ворожої атаки по Харкову важкі поранення отримав водій тролейбуса Юрій Орел, який опинився в епіцентрі вибуху. Йому провели операцію. На жаль, одну ногу довелося ампутувати. Постраждалий перебуває у стабільному стані.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама