1 227 день війни
Особовий склад
1 024 210
Танки
10 988
Артилерія
29 865
Літаки
420
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 191
Крилаті ракети
3 436
Гелікоптери
340
БпЛА
43 303
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Окупанти запустили понад 60 дронів по Україні: скільки збили Сили оборони
Фото ілюстративне. Джерело: Генштаб ЗСУ

Окупанти запустили понад 60 дронів по Україні: скільки збили Сили оборони

У ніч на суботу, 17 травня, російські окупанти атакували Україну 62 ударними безпілотниками типу Shahed і дронами-імітаторами різних типів. Сили оборони збито 36 ворожих дронів, шість безпілотників-імітаторів не досягнули цілей.

Про це повідомила прес-служба Повітряних сил Збройних сил України. Військові уточнили, що рашисти запускали безпільотники з таких напрямків: Курськ, Орел, Шаталове (все — Російська Федерація), а також Гвардійське (тимчасово окупована територія Криму).

"Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи радіоелектронної боротьби та мобільні вогневі групи Сил оборони України", — йдеться в повідомленні.

Станом на 12:00 підтверджено збиття 36 ударних БпЛА типу Shahed (безпілотників інших типів) на Сході, Півночі, Півдні, Заході та в Центрі країни. Шість ворожих безпілотників-імітаторів локаційно втрачені без негативних наслідків.

"Унаслідок ворожої атаки постраждали Сумщина, Одещина, Харківщина, Дніпропетровщина та Донеччина", — підсумували в Повітряних силах ЗСУ.

Збиття повітряних цілей 17 травня

Нагадаємо, що, за інформацією Генерального штабу Збройних сил України, за минулу добу п’ятниці, 16 травня, на різних ділянках фронту зафіксовано 145 бойових зіткнень. Найбільше — 52 — на Покровському напрямку. Сьогодні розпочалася 1 179 доба широкомасштабної збройної агресії Росії проти України.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама