1 174 день війни
Особовий склад
967 060
Танки
10 800
Артилерія
27 718
Літаки
372
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 162
Крилаті ракети
3 197
Гелікоптери
335
БпЛА
35 678
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,37
41,6
44,61
45
Переговори України та США у Саудівській Аравії: у Sky News розповіли, хто представлятиме Київ
Фото: Міноборони

Переговори України та США у Саудівській Аравії: у Sky News розповіли, хто представлятиме Київ

Наступного тижня Україна та Сполучені Штати Америки проведуть перемовини у Саудівській Аравії. Одним із представників Києва буде міністр оборони Рустем Умєров.

Про це повідомляє Sky News, посилаючись на власні джерела в Україні. За даними видання, окрім Умєрова, у переговорах з США також візьме участь заступник керівника Офісу президента Павло Паліс.

Як зазначили журналісти, наразі порядок денний перемовин ще не затверджений. Однак, попередньо, українська делегація вирушить у дорогу ввечері 23 березня. А вже зранку 24 березня відбудуться перемовини.

Зауважимо, раніше спеціальний представник президента США Дональда Трампа з питань України та Росії Кіт Келлог в інтерв'ю американському журналісту Гленну Беку заявив, що 24 березня, делегація Сполучених Штатів Америки проведе окремі зустрічі з українськими та російськими чиновниками в Саудівській Аравії. У такий спосіб Вашингтон має намір організувати непрямі переговори між Києвом та Москвою.

Нагадаємо, спікерка Державного департаменту США Теммі Брюс також інформувала, що зустріч між делегаціями Сполучених Штатів Америки та країни-агресорки Росії, яка пройде у Саудівській Аравії, відбудеться не на рівні вищого керівництва країн.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама