1 231 день війни
Особовий склад
1 028 610
Танки
10 995
Артилерія
30 034
Літаки
421
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 192
Крилаті ракети
3 439
Гелікоптери
340
БпЛА
44 230
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Під суд піде керівництво заповідника на Закарпатті, яке нагріло регіон на 6,2 млн грн
Фото: ДБР

Під суд піде керівництво заповідника на Закарпатті, яке "нагріло" регіон на 6,2 млн грн

Працівники Державного бюро розслідувань передали до суду справу щодо директора та головного бухгалтера Карпатського біосферного заповідника, які незаконно зменшили виплати за користування землею на 6,2 мільйона гривень. 

Як повідомляє прес-служба правоохоронного органу, у користуванні заповідника перебуває понад 66,5 тисяч гектарів землі, за що має сплачуватись податок до місцевого бюджету. Для зменшення витрат посадовці вирішили рахувати податок на землю за нижчим коефіцієнтом, аніж передбачено законом для земель природоохоронного призначення.

Фото: ДБР

Таким чином за понад рік дії такої схеми заповідник не доплатив до місцевого бюджету понад шість мільйонів гривень. Відомо, що "зекономлені" у незаконний спосіб кошти посадовці використовували у тому числі й на виплату премій собі та працівникам заповідника.

Фото: ДБР

Згідно з даними Бюро, в ході досудового розслідування підозрювані повністю відшкодували завдані збитки. Зазначається, що суд обрав їм запобіжний захід -- особисте зобов’язання. Фігурантів обвинувачують в умисному використанні службового становища за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 364 КК України). За цей злочин підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном до шести років.

Нагадаємо, 22 травня працівники ДБР повідомили про підозру командиру військової частини та його заступнику, а також двом підприємцям. Їм інкримінують махінації з генераторами, які були закуплені для військових. 

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама