У вівторок зранку, 8 липня, у Деснянському районі Києва вбили чоловіка. Загиблий перебував у салоні автомобіля, коли у нього вистрелив невідомий.
Про це у Telegram-каналі повідомляє поліція Києва. Там зазначили, що повідомлення про стрілянину надійшло до поліції сьогодні близько 07:00.
"Попередньо правоохоронці зʼясували, що до припаркованого на вулиці авто, в салоні якого перебував чоловік, підійшов невідомий та вистрелив зі зброї, після чого втік. Від отриманого вогнепального поранення потерпілий загинув", — пишуть правоохоронці.
За даними поліції, наразі на місці події працює слідчо-оперативна група територіального підрозділу та столичного главку, працівники карного розшуку, кінологи.
"За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України — умисне вбивство. Вживаються заходи із встановлення та затримання нападника", — додали у поліції Києва.
Раніше повідомлялось, що 4 липня У Києві чоловік влаштував стрілянину по підлітках. Правоохоронці затримали стрілка.
Нагадаємо, 22 квітня у Святошинському районі Києва підстрелили чоловіка. Поліція встановлює обставини інциденту та розшукує осіб, причетних до злочину.
Ще 27 червня у центрі Одеси сталась стрілянина. 25-річного хлопця поранили в голову.
Також 17 червня у Житомирі на вулиці Святослава Ріхтера сталася стрілянина. В результаті інциденту загинули двоє людей, серед них — сам нападник, який скоїв самогубство. Відомо, що чоловік підійшов до автомобіля Peugeot, у якому перебувала жінка, та здійснив кілька пострілів у неї.