1 269 день війни
Особовий склад
1 068 040
Танки
11 106
Артилерія
31 498
Літаки
421
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 207
Крилаті ракети
3 558
Гелікоптери
340
БпЛА
51 190
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,7
41,6
48,3
48,1
Полк Калиновського заявив про звільнення Кліщіївки, але згодом видалив повідомлення: подробиці
Фото: Генштаб ЗСУ

Полк Калиновського заявив про звільнення Кліщіївки, але згодом видалив повідомлення: подробиці

Полк імені Кастуся Калиновського повідомив про звільнення села Кліщіївка в Бахмутському районі Донецької області та показав відео, на якому видно, як бійці йдуть населеним пунктом. Однак згодом бійці видалили цей допис.

Зокрема, спочатку бійці полку Калиновського опублікували відео з визволеної Кліщіївки. 

"На відео — кадри, зняті медиками Калиновського полку, які в’їжджають у звільнену від російських окупантів Кліщіївку (передмістя Бахмута). Село було визволено, в тому числі зусиллями бійців батальйону "Волат" та батальйону "Литвин" Калиновського полку, а також полкового БПЛА ім. Микити Кривцова", — йшлося у повідомленні.

Проте згодом в полку видалили інформацію та допис про звільнення Кліщіївки та наголосили, що населений пункт ще не деокупували, бої за нього тривають.

"Перепрошуємо у всіх, хто завчасно "відзначив" повне визволення населеного пункту", — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 15 вересня третя окрема штурмова бригада офіційно повідомила про звільнення села Андріївка на Донеччині. За словами українських захисників, 72 бригада російської армії — розбита вщент. У результаті блискавичної операції російський гарнізон Андріївки оточили, відрізали від основних сил і знищили.

Додамо, деокупована Андріївка в районі Бахмута зруйнована настільки, що там нікуди встановити український прапор. Окупанти чинили запеклий опір під час боїв за населений пункт, постійно застосовували артилерію, дрони.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама