1 092 день війни
Особовий склад
862 390
Танки
10 120
Артилерія
23 347
Літаки
370
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 072
Крилаті ракети
3 064
Гелікоптери
331
БпЛА
25 861
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,56
41,33
43,52
43,3
Последыши Гитлера: Путін істерично прокоментував поставки Leopard для України (відео)
Фото: росЗМІ

"Последыши Гитлера": Путін істерично прокоментував поставки Leopard для України (відео)

17:50 - 02.02.2023

Президент РФ Володимир Путін висловився щодо поставки Leopard для України. Російський диктатор провів аналогію з фашистською Німеччиною.

Свою думку Путін оголосив під час свого чергового звернення.

"Ми знову змушені давати відсіч агресії колективного Заходу. Неймовірно, але факт — нам знову загрожують німецькими танками Leopard, на борту яких хрести. І знову збираються воювати з Росією на землі України руками "последышей Гитлера", руками бандерівців", — заявив диктатор.

На думку Путіна, Росії знову "загрожує Захід", а Кремль змушений знову протистояти "колективній агресії".

Зазначимо, що в ході своєї промови диктатор наголошував і на тому, що у РФ нібито є багато союзників.

Нагадаємо, за даними розвідки, Путін наказав своїй армії захопити дві українські області до березня цього року. Йдеться про Донеччину та Луганщину.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама