Президент Литви Гітанас Науседа має намір здійснити офіційний візит України. Він може відбутися напередодні третіх роковин від початку повномасштабного російського вторгнення.
Про це повідомила старша радниця Науседи з питань зовнішньої політики Аста Скайсгіріте, передає видання Delfi.
"Планується візит до України. Все-таки вже треті роковини війни, і ми хотіли б продемонструвати підтримку Литвою України, яка, як і раніше, дуже сильна навіть через три роки", — заявила Скайсгіріте.
Проте конкретну дату візиту литовського лідера до Києва посадовиця не уточнила.
Варто зауважити, що раніше президент Володимир Зеленський заявив, що спеціальний представник Дональда Трампа з питань України та Росії Кіт Келлог прибуде до Києва у четвер, 20 лютого. Очікується, що Келлог у межах візиту побуває на фронті, аби "вивчити усі питання" і поспілкуватися з військовими.
Нагадаємо, востаннє Науседа був в Україні на початку вересня 2024 року. В українській столиці він зустрівся із главою держави Володимиром Зеленським та взяв участь у саміті Кримської платформи.