Російський диктатор Володимир Путін продовжує налаштовувати свою аудиторію на підготовку до затяжної війни в Україні, а не до сталого миру, побудованого на компромісі.
Про це повідомили аналітики американського Інституту вивчення війни (Institute for the Study of War).
Заяви Путіна та інших кремлівських чиновників останніми днями та тижнями, що увічнюють наративи про складність переговорів, нелегітимність українських чиновників та розбіжності між США та Європою, посилюють повідомлення про те, що Росія очікує затяжної війни в Україні та миру лише на російських умовах. Повідомляється також, що Путін прямо сказав російським бізнесменам готуватися до затяжної війни.
Російські бізнес-журналісти повідомили 20 березня, що Путін провів закриту зустріч із російськими бізнесменами на з'їзді Російського союзу промисловців та підприємців перед телефонною розмовою Путіна з Трампом 18 березня. Вони процитували два джерела на зустрічі й одне джерело, обізнане про захід, повідомило, що Путін сказав бізнесменам, що переговори про припинення війни будуть повільними та важкими, і порадив їм "не бути наївними", враховуючи людей та питання, залучені до переговорів.
Путін також публічно заявив на конгресі, що не слід очікувати, що Захід швидко зніме санкції. Кремль давно транслює російські вимоги територіальних і військових поступок поза нинішніх ліній фронту як повернення інвестицій для російського народу, щоб виправдати військові зусилля своєї внутрішньої аудиторії. Путін та інші кремлівські чиновники, ймовірно, продовжать надсилати повідомлення внутрішній аудиторії про те, що війна в Україні залишається затяжним російським зусиллям і що РФ не вдасться укласти мир в Україні швидко.
Раніше аналітики Інституту вивчення війни повідомляли, що Росія звинувачує Україну в порушеннях до офіційного введення угоди про припинення вогню, хоча деталі ще не погоджено. Таким чином кремлівський диктатор Володимир Путін хоче поставити Київ у незручну позицію на тлі останніх заяв.
Нагадаємо, 19 березня президент Володимир Зеленський повідомив, що перемовини з Дональдом Трампом були доволі тривалими. Під час діалогу обговорили кроки Києва щодо часткового припинення вогню між Україною та Росією.