1 234 день війни
Особовий склад
1 031 620
Танки
11 013
Артилерія
30 163
Літаки
421
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 193
Крилаті ракети
3 459
Гелікоптери
340
БпЛА
45 003
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Рашисти обстріляли маршрутку в Херсоні: зросла кількість поранених (фото)
Обстріляна маршрутка в Херсоні. Джерело: Нацполіція

Рашисти обстріляли маршрутку в Херсоні: зросла кількість поранених (фото)

У понеділок, 30 жовтня, російські окупанти, обстрілюючи Херсон, влучили в маршрутний автобус. Спочатку озвучували інформацію про чотирьох поранених, за уточненими даними, ця цифра зросла до семи.

Про це повідомив голова Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.

"Зараз відомо про сімох постраждалих внаслідок обстрілу маршрутного таксі у Херсоні", — розповів він.

За його словами, це двоє чоловіків та пʼятеро жінок.

"36-річна херсонка отримала важкі поранення. Також жінку, 69 років, госпіталізували до хірургічного відділення у стані середньої важкості", — додав голова Херсонської обласної військової адміністрації.

Він зазначив, що всім потерпілим надається необхідна медична допомога.

"За уточненою інформацією, внаслідок влучання ворожого снаряду у маршрутне таксі у Дніпровському районі Херсона поранені семеро людей", — написав у своїх соціальних мережах також начальник Херсонської міської військової адміністрації Роман Мрочко.

Обстріляна маршрутка в Херсоні. Джерело: Нацполіція

Нагадаємо, так само в понеділок, 30 жовтня, зранку російські окупанти обстріляли Комишанський старостинський округ Херсонської міської територіальної громади. В одному з населених пунктів поранили 60-річного чоловіка. На момент ворожої атаки він перебував на відкритому просторі.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама