Ввечері 2 лютого війська країни-агресорки випустили по Україні ударні дрони-камікадзе типу "Шахед". У деяких областях пролунали сигнали повітряної тривоги.
Про це повідомили Повітряні сили Збройних сил України. За даними військових, перші ворожі безпілотники було зафіксовано на Херсонщині близько 20:52. Згодом дрони вже курсували на Дніпропетровщині, Запоріжжі, Сумщині, та Харківщині.
Також станом на 21:35 загрозу застосування ударних БпЛА було оголошено й на Миколаївщині. Крім того, ворожі безпілотники були помічені північніше Полтави й тримали курс на Захід.
Оновлено 22:23
Ворожі дрони курсують:
Нагадаємо, у ніч на 2 лютого російська армія атакувала Україну 55 ударними безпілотниками типу Shahed і безпілотниками-імітаторами різних типів. Силам протиповітряної оборони вдалось збити 40 ворожих дронів.