У п'ятницю зранку, 23 травня, російські окупанти атакували керованою авіаційною бомбою комунальників у Куп'янську. Одного з працівників не вдалося врятувати.
Про це у Telegram-каналі повідомив керівник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.
За словами посадовця обстріл міста відбувся близько 09:20. Спочатку Синєгубов повідомив про двох поранених.
"Попередньо, окупанти завдали удару керованою авіаційною бомбою. На цей час відомо про двох постраждалих — це 60-річні чоловіки, працівники місцевого комунального підприємства. Поранених госпіталізували у важкому стані", — йшлося у повідомленні о 10:02.
Згодом очільник ОВА заявив, що одного з поранених комунальників не вдалося врятувати.
"Медики зробили все можливе, але чоловік помер. Наразі лікарі борються за життя другого постраждалого", — додав Синєгубов.
Раніше в "Укрзалізниці" повідомили, що цієї ночі окупанти атакували залізничну інфраструктуру. Внаслідок обстрілу жертв і постраждалих серед працівників та пасажирів немає.
Нагадаємо, у п'ятницю зранку, 23 травня, російська армія продовжувала атакувати Україну ударними безпілотниками типу "Шахед". Повітряну тривогу оголошували у Києві та інших регіонах нашої держави.
Також стало відомо, що у ніч на 23 травня російські окупанти атакували дронами Полтавську, Чернівецьку та Івано-Франківську області. Внаслідок атаки пошкодження отримало підприємство, будівлі та автівки.