1 115 день війни
Особовий склад
891 660
Танки
10 313
Артилерія
24 455
Літаки
370
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 103
Крилаті ракети
3 121
Гелікоптери
331
БпЛА
29 136
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,514
41,5
43,49
43,46
Рашисти вгатили по місту на Донеччині: є жертви
Фото: Telegram-канал Вадима Філашкіна

Рашисти вгатили по місту на Донеччині: є жертви

У неділю, 16 лютого, російська армія обстріляла місто Білицьке Донецької області. Внаслідок ворожого удару дві людини загинули.

Про це у Telegram-каналі повідомив очільник Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін. За словами посадовця, місто потрапило під обстріл сьогодні вранці. 

"Пошкоджено шість багатоповерхівок, адмінбудівлю, крамницю і лінію електропередач. Росіяни цілеспрямовано б'ють по цивільним, прагнучи вбити якомога більше наших людей", — додав Філашкін.

Керівник ОВА також закликав жителів регіону евакуюватись із зони бойових дій.

Нагадаємо, у ніч на 16 лютого російська армія атакувала Миколаїв ударними безпілотниками типу "Шахед". Внаслідок ворожої атаки пошкоджено будівлю та поранено одну людину.

Також внаслідок нічних ударів окупантів по Київській області 16 лютого пошкоджено приватні будинки, а також виникла пожежа. В області ліквідовували наслідки ворожої атаки.

За даними Повітряних сил, у ніч на неділю, 16 лютого, російська армія атакувала Україну ударними безпілотниками типу "Шахед". Від ворожих ударів постраждали Київщина, Сумщина, Миколаївщина та Одещина.

Раніше повідомлялось, що через нічну російську атаку ударними дронами 16 лютого частина Миколаєва залишилась без опалення. Ворог пошкодив критичну інфраструктуру міста.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама