"Реал" взяв три очки в гостях у "Барселони": усі голи матчу Ла Ліги (відео)

У матчі 11-го туру чемпіонату Іспанії мадридський "Реал" на виїзді здолав "Барселону". Гості здобули вольову перемогу з рахунком 1:2.

Поєдинок розпочався серйозними проблемами для підопічних Карло Анчелотті: мадридці пропустили вже на шостій хвилині гри, але здійснили камбек в другому таймі завдяки двом м'ячам Джуда Беллінґема. Гравець збірної Англії вперше у своїй кар’єрі зіграв в Ель-Класіко й одразу відзначився дублем.

Як забивав Беллінґем

На 68-й хвилині Джуд дальнім ударом відправив м’яч у дальню дев’ятку, а компенсований арбітром час скористався рикошетом від захисника і з кількох метрів пробив Марка-Андре тер Штегена.

Варто відзначити, що голи у ворота "Барселони" стали для нього 13-ю та 14-ю результативними діями в складі "Реала". Він одноосібно очолює таблицю бомбардирів іспанської Прімери.

Нагадаємо, раніше донецький "Шахтар" поступився іспанській "Барселоні" в третьому турі групового етапу Ліги чемпіонів. У складі української команди голом відзначився Георгій Судаков.

Спорт, 28.10.2023 20:36