Розвідка повідомила про передачу Китаєм розвідданих РФ: у Кремлі зробили заяву
Дмитро Пєсков. Джерело: росЗМІ

Розвідка повідомила про передачу Китаєм розвідданих РФ: у Кремлі зробили заяву

Кремль заявив 6 жовтня, що володіє власними можливостями для покриття всіх своїх потреб на полі бою після того, як його запитали про твердження Києва про те, що Китай надає розвідувальні дані, щоб Москва могла краще завдавати ракетних ударів по Україні. 

Речника Кремля Дмитра Пєскова цитує видання Reuters. 

Він відповідав на запитання з цього приводу після того, як Олег Александров, чиновник Агентства зовнішньої розвідки України, повідомив державному інформаційному агентству "Укрінформ", що Китай передає супутникову розвідку про цілі, зокрема про ті, які отримують вигоду від іноземних інвестицій.

"У нас є власні можливості, включаючи космічні, для виконання всіх завдань, які ставить перед собою спеціальна військова операція", — сказав Пєсков журналістам.

Раніше повідомлялося про те, що Служба зовнішньої розвідки України фіксує передачу Китаєм супутникової інформації для ударів по цілях в Україні, включно з об’єктами інвесторів.

За даними "Мілітарного", над Львівською областю під час масованого обстрілу 5 жовтня зафіксували щонайменше три розвідувальні супутники Китаю. Вони здатні виконувати оптичну, радіолокаційну та радіоелектронну розвідку. 

Нагадаємо, міністерство закордонних справ Китаю заявило, що їм невідомо про надання росіянам з боку Пекіна даних супутникової розвідки для завдання ракетних ударів по Україні. Там наголосили, що КНР дотримується чесної та об’єктивної позиції щодо "російсько-українського конфлікту". 

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама