Фото: "Суспільне UA"

Скільки стратегічних ракет лишилося у запасі у Росії: дані ГУР

Запаси стратегічних ракет у країни-агресорки поступово зменшуються. Наразі в її арсеналі залишилося трохи більше ніж 900 одиниць.

Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов у коментарі LIGA.net.

За словами Юсова, якщо на 24 лютого 2022 року у росіян налічувалося 2300 одиниць, то зараз на території РФ 900 ракет. Водночас попри значне зменшення ракетних запасів, загроза для України все ж залишається. Зокрема, за даними ГУР, Росіє має на озброєнні близько 10 тисяч ракет до комплексу С-400 і значні запаси для С-300.

"Запаси у них ще є і вони становлять серйозну загрозу для української системи протиповітряної оборони", — наголосив представник ГУР.

Юсов зазначив, що запаси ракет Росія накопичує великі запаси ракет не лише для війни в Україні, а й для збереження статусу "військової наддержави".

"Росія хоче показати, що вона здатна проводити ефективні дії і на інших напрямках. Проте кількість ракетного озброєння, про яке ми говоримо, відомо нашим союзникам та майбутнім партнерам, чи ворогам росіян", — зауважив він.

Нагадаємо, раніше керівниця Об'єднаного координаційного прес-центру Сил оборони Півдня Наталія Гуменюк попередила українців, що російські війська можуть завдати нових масованих обстрілів із настанням морозної погоди.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Війна, 06.01.2024 12:10