
Російські окупаційні війська здійснили черговий терористичний акт проти мирного населення Харківської області, завдавши удару зброєю великої руйнівної сили. Ворожа атака призвела до смерті місцевої мешканки та поранень кількох громадян, серед яких виявилися неповнолітні.
Про це у Telegram-каналі повідомив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.
Як зазначив посадовець, атака загарбників була спрямована по Зміївській громаді Чугуївського району. На місце події оперативно прибули всі відповідні екстрені служби. Спеціалісти одразу розпочали ліквідацію наслідків обстрілу та надання невідкладної допомоги громадянам, які опинилися в зоні ураження.
Жертвою російського обстрілу стала 55-річна жінка, життя якої обірвалося на місці. Кількість мирних жителів, які зазнали травм різного ступеня важкості, зросла до семи осіб. Усім постраждалим надається повний комплекс необхідної медичної допомоги.
Синєгубов повідомив, що медики та правоохоронці уточнили анкетні дані людей, які постраждали від вибухів. Серед дорослого населення поранення зафіксували у: 32-річної жінки, 53-річної жінки та чоловіків віком 26, 28, 41 та 50 років.
Посадовець наголосив, що особливе занепокоєння викликає той факт, що під удар Росії знову потрапили діти. Прямими наслідками детонації ворожих боєприпасів стали вибухові травми у 10-річної дівчинки та 16-річного хлопця. Лікарі роблять усе можливе задля стабілізації їхнього стану.
Нагадаємо, Росія 28 червня здійснила новий запеклий повітряну атаку на житлові будинки у Запоріжжі. Унаслідок вибухів авіабомб загинули двоє людей, а ще майже два десятки містян дістали поранення.