Терор ніколи не переможе: Україна відреагувала на атаку на єврейську синагогу в Манчестері
Андрій Сибіга. Фото: Facebook

"Терор ніколи не переможе": Україна відреагувала на атаку на єврейську синагогу в Манчестері

Україна рішуче засудила напад на єврейську синагогу в Манчестері у священний день Йом-Кіпур. Будь-які акти насильства неприпустимі в цивілізованому світі.

Відповідний допис у своїх соціальних мережах опублікував міністр закордонних справ України Андрій Сибіга.

"Після жорстокого нападу на синагогу у Йом-Кіпур Україна висловлює солідарність із Великою Британією, Манчестером і єврейськими громадами у всій Великій Британії. Ми щиро співчуваємо рідним і близьким жертв", — написав він.

Український міністр зазначив, що Київ рішуче засуджує будь-які акти антисемітизму та насильства.

"Терор ніколи не переможе наші спільні цінності та єдність", — наголосив очільник українського МЗС.

Сьогодні зранку біля синагоги єврейської громади Хітон-Парк у передмісті Манчестера невідомий здійснив напад на групу людей. Унаслідок інциденту четверо осіб отримали поранення.

За свідченнями очевидців, нападник спочатку в’їхав у натовп автомобілем, а потім накинувся на людей з ножем. Поліція оперативно прибула на місце та відкрила вогонь по нападнику.

Підозрюваний отримав поранення і наразі перебуває під наглядом медиків. Поліція розцінює інцидент як теракт.

Напад стався у священний день Йом-Кіпур — найважливіший день у єврейському релігійному календарі.

Нагадаємо, декілька днів тому міністерка внутрішніх справ Великої Британії Шабана Махмуд зазначила, що злочинцям і особам, які не можуть розмовляти англійською мовою на "високому рівні", відмовлятимуть у дозволі на поселення у Великій Британії.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама