Трагедія у Франківську: Росія вбила військового та його 15-річну доньку в центрі міста (відео)
Удар по Франківську 24 березня / скриншот з відео

Трагедія у Франківську: Росія вбила військового та його 15-річну доньку в центрі міста (відео)

Кривава атака на Івано-Франківськ забрала життя військовослужбовця та його неповнолітньої дитини. Росія вкотре довела свій терористичний статус, знищивши родину, яка щойно святкувала народження сина.

Про це повідомила голова Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

Загинули на шляху до пологового

Як зазначила посадовиця, жертвами атаки у самому центрі міста стала родина військовослужбовця. Батько разом зі своєю старшою донькою, якій було лише 15 років, потрапили під удар саме тоді, коли чоловік приїхав у коротку відпустку.

За словами Онищук, мета візиту військового була надзвичайно світлою: він хотів провідати свою дружину. Жінка перебувала у пологовому відділенні, оскільки лише кілька днів тому подарувала чоловікові сина. На жаль, батько так і не встиг потримати немовля на руках.

Реакція влади та підтримка близьких

В обласній адміністрації висловили глибоку скорботу через втрату, яку спричинила Москва. Смерть військового, який боронив Україну на фронті, та його дитини в тиловому місті стала черговим доказом того, що Росія веде війну на винищення всього народу.

"Невимовний біль... Щирі співчуття рідним і близьким. Розділяємо ваше горе. Світла пам’ять загиблим..." — написала Онищук у своєму зверненні.

Місцева влада обіцяє надати родині необхідну допомогу, хоча жодні слова чи дії не зможуть повернути життя близьких, забраних російським терором.

Нагадаємо, вдень 24 березня Москва здійснила чергову терористичну атаку на Львів, поціливши ударними безпілотниками в історичну частину міста та густонаселений житловий район. Внаслідок ворожих влучань є руйнування об’єктів культурної спадщини, пошкодження багатоповерхівок, а також повідомлялося про постраждалих серед цивільного населення.

Також зазначалось, що географія повітряної атаки, яку розпочала Росія 24 березня, поширилася на західні та центральні регіони України. Після ударів по Львову вибухи пролунали у Тернополі, а згодом про безпосередню небезпеку для обласного центру повідомила і вінницька влада.

Раніше стало відомо, що 24 березня Росія здійснила черговий акт терору проти мирного населення України, завдавши удару по центральній частині Івано-Франківська. Внаслідок ворожої атаки зафіксовано людські жертви, численні поранення, а також масштабні руйнування цивільної інфраструктури, включно з медичними закладами та житловим сектором.

За даними влади, 24 березня російські окупанти атакували дронами центр Житомира. Внаслідок удару постраждала 12-річна дівчинка. На Вінниччині ворожі безпілотники спричинили смерть однієї людини, понад 10 поранених.

Як зазначив президент Володимир Зеленський, масований удар 24 березня, під час якого Росія випустила понад 550 безпілотників за добу, став чітким сигналом про відсутність у Москви намірів припиняти агресію. Така інтенсивність обстрілів цивільної інфраструктури та історичних пам'яток свідчить про свідоме небажання Кремля переходити до мирного процесу.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X TrueUA - YouTube
Завантажити ще
Реклама