1 150 день війни
Особовий склад
938 970
Танки
10 662
Артилерія
26 530
Літаки
370
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 136
Крилаті ракети
3 145
Гелікоптери
335
БпЛА
33 065
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,37
41,6
44,61
45
Травневе тепло: у Києві в останній день березня зафіксували одразу два температурні рекорди
Фото: Pexels

Травневе тепло: у Києві в останній день березня зафіксували одразу два температурні рекорди

В останній день березня у Києві синоптики зафіксували одразу два температурні рекорди. У столиці середньодобова температура повітря перевищила кліматичну норму на 2,9°C.

Про це повідомила прес-служба Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського.

Так, за даними метеорологів 31 березня у столиці зафіксували два температурні рекорди. Максимальна температура повітря досягла 25,3°C. Це на 2,9°C вище попереднього рекордного показника для цього дня 1968 року.

До того ж середньодобова температура повітря виявилась найвищою за час проведення спостережень для останнього дня березня і становила 16,9°C. Ці цифри перевищили попередній рекордний показник 1968 року на 1,6°C.

"За багаторічними показниками така температура повітря відповідає 23 травня", — підкреслили в Центральній геофізичній обсерваторії.

Фото: Український гідрометеорологічний центр

Нагадаємо, 29 березня метеорологи також зафіксували у Київській області температурний рекорд. Зокрема, в цей день на Київщині була найтепліша мінімальна температура повітря.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама