Прикордонники затримали двох 14-річних підлітків із Закарпаття, які намагалися "допомогти" жителеві Київщини незаконно перетнути кордон.
Про це повідомив прес-центр Державної прикордонної служби України.
Відомо, що двоє хлопців, які є неповнолітніми жителями села Вилок та 22-річний житель Київщини з гумовим човном прямували до Тиси. Місцеві підлітки супроводжували чоловіка на прохання переправників.
"За послуги з переправлення киянин віддав 8500 доларів", — йдеться у повідомленні.
Прикордонний наряд побачив групу осіб, які прямували в бік Тиси з гумовим човном. Помітивши військовослужбовців правопорушники спробували втекти. Усіх бігунів зупинили.
Для з’ясування обставин та складання протоколу порушника доставили до прикордонного підрозділу. Наразі правоохоронці встановлюють коло осіб, причетних до організації переправлення через кордон 22-річного жителя Київщини.
Нагадаємо, нещодавно на Закарпатті ліквідували хитру чергову схему перетину державного кордону військовозобов’язаними чоловіками. Ухилянтів транспортували до Румунії на підводі під купою сміття.