
Цього року зима може стати вирішальною для України. Відтак, партнери мають рішуче підтримувати Київ.
Про це повідомив очільник Міністерства закордонних справ Німеччини Йоганн Вадефуль, передає DW.
"Ця зима має вирішальне значення. Україна повинна залишатися здатною до оборони", — сказав міністр.
Він додав, що Україна може в будь-який час покладатися на Німеччину. До того ж, за словами посадовця, на саміті Європейського Союзу у грудні буде дозволено використання заморожених російських активів для підтримки України, відзначивши, що це юридично складний план.
"Але ми йдемо за графіком. Я припускаю, що, якщо (Європейська. — ред.) Комісія представить відповідні плани — рішення можна буде ухвалено у грудні", — додав міністр.
Нагадаємо, прем'єр-міністр Великої Британії Кір Стармер заявляв, що після того, як американський президент Дональд Трамп ввів санкції проти російських нафтових компаній, перспективи України покращуються. Це може зменшити здатність Росії вести війну.
Додамо, прем’єр-міністр Великої Британії розповідав, що в п'ятницю "Коаліція рішучих" під час засідання у Лондоні оголосила про новий план для України. Він містить п'ять ключових пунктів.