1 198 день війни
Особовий склад
992 750
Танки
10 887
Артилерія
28 750
Літаки
413
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 177
Крилаті ракети
3 271
Гелікоптери
336
БпЛА
39 019
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
У Києві та більшості областей тривога через атаку дронів: працює ППО
Фото: ілюстративне. Джерело: Сумська ОВА

У Києві та більшості областей тривога через атаку дронів: працює ППО

У ніч на четвер, 26 вересня, російські окупанти масовано атакують Україну ударними дронами-камікадзе типу "Шахед". Небезпеку оголошено для столиці й більшості регіонів.

Як інформують Повітряні сили Збройних сил України, ворожий дрон помітили у районі Києва.

Також російський дрон зафіксували у Вінницькій області -- він тримає північно-західний курс. Є загроза для Хмельниччини.

Мапа тривог з сайту alerts.in.ua

У мережі повідомляють про вибухи у Києві. Водночас, як вказує Київська обласна військова адміністрація, у регіоні працює протиповітряна оборона.

Оновлено 02:34. За інформацією Київської міської військової адміністрації, у столиці працює протиповітряна оборона.

Нагадаємо, вночі 25 вересня Сили оборони збили Shahed-136, оснащений супутниковим зв'язком Starlink від SpaceX. Це перший такий зафіксований випадок на території України.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама