1 227 день війни
Особовий склад
1 024 210
Танки
10 988
Артилерія
29 865
Літаки
420
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 191
Крилаті ракети
3 436
Гелікоптери
340
БпЛА
43 303
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
У Підмосков'ї спалили гелікоптер Мі-24: деталі від ГУР (відео)
На фото: Мі-24. Джерело: Вікіпедія

У Підмосков'ї спалили гелікоптер Мі-24: деталі від ГУР (відео)

У ніч на неділю, 10 листопада, у Росії спалили штурмовий гелікоптер Мі-24. Російський гвинтокрил перебував на аеродромі "Клин-5", що у Московській області.

Як повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України, знищений ворожий вертоліт належав до складу 92 ескадрильї 344 центру бойового застосування та перепідготовки льотного складу армійської авіації збройних сил держави-агресора.

Водночас детальної інформації щодо знищення вертольота окупантів у ГУР не надали. На відео можна побачити, як невідома особа здійснює підпал гелікоптера. Вогонь спалахнув поряд з гвинтом вертольота. 

"ГУР МО нагадує, що за кожен воєнний злочин, здійснений проти України, окупанта чекає справедливе покарання", -- додали у розвідці.

Раніше, а саме у ніч з 12 на 13 жовтня, в Росії спалили військово-транспортний літак Ту-134. У ГУР МО зауважили, що цей літак окупанти використовували для транспортування керівного складу російського міністерства оборони.

"Нищівна пожежа спалахнула на російському військовому аеродромі "Оренбург-2", де базувався Ту-134. Такі радянські борти використовуються, зокрема, для транспортування керівного складу міністерства оборони Росії", — пояснили українські розвідники.

Нагадаємо, у вересні у російському Омську двоє 16-річних школярів підпалили військовий вертоліт Мі-8. Внаслідок пожежі машина отримала значні ушкодження. Відомо, що гелікоптер перебував на місцевій авіабазі.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама