Фото ілюстративне зі соцмереж

У Росії хакери "зламали" провайдера, який забезпечував інтернетом держструктури та Путіна

Унаслідок успішних дій невідомих кіберволонтерів у Росії виник масштабний збій у роботі великого провайдера "Акадо-телеком". У його користувачів відсутній інтернет, і неможливо зв’язатися зі службою підтримки.

Про це повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

"Ця компанія забезпечує послугами низку державних структур терористичної Росії, зокрема, адміністрацію Путіна, ФСБ, ФСО, органи місцевого самоврядування у Москві й інших регіонах, "Сбєрбанк" та інші об’єкти", — йдеться в повідомленні.

Російські користувачі 21 та 22 січня стали масово скаржитися на відсутність інтернету та неможливість зв’язатися зі службою підтримки "Акадо".

"У результаті виниклих проблем як у Москві, де розташована штаб-квартира провайдера, так і в низці регіонів Росії значно ускладнена або неможлива діяльність державних відомств агресора", — наголосили в ГУР.

У Головному управлінні розвідки Міноборони України також додали, що точний масштаб збитків для Росії уточнюється.

Джерело: Головне управління розвідки

Джерело: Головне управління розвідки

Нагадаємо, що декілька днів тому хакери угруповання Blackjack зламали сервери російського держпідприємства, яке будує військові об’єкти на всій території Російської Федерації. Кібервоїни, ймовірно, мають стосунок до Служби безпеки України.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Технології, 23.01.2024 13:17