У неділю ввечері, 5 жовтня, у російському Бєлгороді прогриміло кілька вибухів, після яких у населеному пункті зникла електроенергія.
Про це повідомив губернатор Бєлгородської області В’ячеслав Гладков. Посадовець заявив, що у місті є пошкодження енергетики.
Низка фото і відео з кадрами вимкнення світла з’явилась у російських пабліках. На деяких кадрах у соцмережах можна почути та побачити вибухи у Бєлгороді.
Міноборони РФ повідомило про знищення над Бєлгородською областю 12 безпілотників. О 21:31 посадовець також повідомив, що в Бєлгородській області РФ оголошено ракетну небезпеку.
Раніше повідомлялось, що 4 жовтня бійці Сил оборони України обстріляли низку важливих об'єктів і цілей Російської Федерації. Операції українських військових пройшли успішно.
Нагадаємо, видання The Moscow Times інформувало, що 2 жовтня пізно ввечері Сочі потрапив під атаку дронів. Тоді в місті з візитом перебував кремлівський диктатор Володимир Путін. Він виступав на Валдайському форумі.
Також 3 жовтня дрони атакували нафтопереробний завод у російському Орську. Він розташований за 1400 кілометрів від кордону з Україною.